Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Держприкордонслужба оформила близько 200 учасників конкурсу "Євробачення"

1 травня 2017 р., 16:38

З майже 20 країн

Заходи щодо оформлення учасників пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» наразі інтенсивно проводять співробітники Державної прикордонної служби на державному кордоні.

Варто зазначити, що протягом трьох діб в Україну прибуло понад 200 учасників та членів команд конкурсу із майже 20 країн світу. Найбільше учасників прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту оформили у пунктах пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль» та «Київ». Ще одна команда прибула через автомобільний пункт пропуску «Платонове», що на Одещині.

Передбачається, що основними пунктами пропуску під час пропуску учасників та гостей «Євробачення», будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які припаде до 70 % від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20 % користуватимуться автомобільними пунктами пропуску. Ще 10 % гостей та учасників конкурсу очікується на залізничних напрямках.

Пропуск через державний кордон учасників «Євробачення-2017» здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України у пріоритетному порядку, за технологічними принципами, що були застосовані під час масштабних міжнародних заходів, таких як «Євро-2012».


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com