Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ринок праці Закарпаття потребує кваліфікованих робітників

16 травня 2017 р., 14:00

На Закарпатті відчувається дисбаланс між попитом робочої сили та пропозицією, адже молодь здебільшого прагне отримати вищу освіту, а ринок праці сьогодні потребує професійних робітничих кадрів.

Тож фахівці служби зайнятості нині працюють над тим, аби зорієнтувати молодих людей у виборі майбутньої професії та стати затребуваним та успішним фахівцем. Про це під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
- В Україні 50 відсотків молоді працює не за професією, бо вибір часто робиться наосліп. Неусвідомлений, помилковий чи часто ситуативний вибір професії - чи не основна причина високого рівня безробіття. 

Тому служба зайнятості розпочала інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молоді визначитись із найбільш підходящою для них професією, гасло котрої «Стань успішним у власній країні!», - зазначив Ю. Фущич.
За його словами, у будь-якому з п’ятнадцяти центрів зайнятості Закарпатської області можна безкоштовно пройти тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії. Крім того, фахівці відомства під час зустрічей з випускниками шкіл, знайомлять молодь з пропозиціями на місцевому ринку праці, вимогами до працівників та організовують зустрічі безпосередньо з роботодавцями.

Нині на Закарпатті спостерігається збільшення кількості вакансій на підприємствах області. За професійними групами найбільший попит на кваліфікованих робітників з інструментом, швачок. «Збільшення розміру мінімальної заробітної плати зумовило підняття заробітної плати, яку пропонують роботодавці області у заявлених вакансіях. Це значно пожвавило ринок праці та сприяло підвищенню мотивації безробітних до пошуку роботи», - повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com