Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Інтернет-спільнота просить владу пояснити, як "прикрити" ВК і ОК в Україні

17 травня 2017 р., 14:08

А саме роз'яснити механізми виконання інтернет-провайдерами вимоги щодо заборони російських сайтів

"Інтернет асоціація України" (ІнАУ) просить якнайшвидше надати роз'яснення про методи застосування санкцій, запроваджених проти низки інтернет-порталів, у тому числі російських. Відповідне прохання висловлено інтернет-спільнотою у листі до керівництва України, зокрема, до президента України Петра Порошенка і до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, оприлюдненому у середу, 17 травня.

У дописі до влади ІнАУ, зокрема, питає, чи поширюються вимоги заборони надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів, визначених у рішенні Ради національної безпеки та оборони (РНБО), на всіх операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до мережі інтернет. Також ІнАУ просить роз'яснити механізми виконання інтернет-провайдерами такого обмежувального заходу і назвати дату, з якої інтернет-провайдери зобов'язані здійснювати обмежувальні заходи. Окремо ставиться запитання про те, які види відповідальності застосовуватимуться за невиконання або неналежне виконання заборони.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти соціальних мереж "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також компаній "Мейл.ру", "Яндекс" та їхніх сервісів. Доступ до всіх сервісів "Яндекса" і Mail.ru заборонений на три роки.

До Інтернет асоціації України входить понад 190 суб'єктів господарювання, які надають телекомунікаційні послуги.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com