Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Платників Рахівщини полонив Інтернет

27 червня 2014 р., 13:52

Вони обирають електронне звітування.

Постійно зростає кількість платників податків, які переходять до звітування через мережу Інтернет. Інтернет-звітування – це можливість подання звітності цілодобово безпосередньо з робочого місця чи з будь-якої точки України, це надійний захист звітів від несанкціонованого доступу, це цілодобова технічна та інформаційна підтримка, це сумісність з усіма бухгалтерськими програмними продуктами. А головне – це заощадження часу.Лише у травні до Акредитованого центру сертифікації ключів звернулися 130 платників Рахівщини. 

Оцінивши перевагу сервісу, до Державної податкової інспекції Рахівського району на сьогодні в електронному вигляді звіти подають 70% платників податку на прибуток, 85% єдинщиків – юридичних осіб та 100% платників ПДВ.Нагадаємо, що для користування цією послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.Отримати ключі електронно-цифрового підпису рахівчани можуть у найближчому Акредитованому Центрі сертифікації ключів у м. Тячеві з понеділка по четвер з 9.00 до 20.00 та у п’ятницю з 9.00 до 18.45.Також звертаємо увагу на те що з 16 червня 2014 року, у зв’язку з внесенням змін до окремих нормативно-правових актів, оновлено форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД Міндоходів. Знайти їх можна зайшовши на сайт АЦСК ІДД Міндоходів за адресою http://acskidd.gov.ua/news.
За матеріалами ДПІ у Рахівському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp