Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальники та лісівники пожежу в лісі гасили (ФОТО)

26 травня 2017 р., 16:02

На Берегівщині

26 травня в районі с. Кідьош Берегівського району відбулися спільні навчання рятувальників та місцевого державного лісового господарства по гасінню пожеж в екосистемах.

Відповідно до тактичного задуму, через людську необережність під час поводження з вогнем загорілася суха трава на відкритій території біля лісового масиву. Згодом пожежа поширилася на лісові насадження.

Для її ліквідації до місця пожежі першими прибули працівники лісової охорони Берегівського ДЛГ. За допомогою ранцевих оприскувачів та спеціальної техніки вони намагаються приборкати стихію. Однак площа пожежі набула великих розмірів та складає значну загрозу лісовому масиву. Тоді приймається рішення залучити до ліквідації особовий склад 12-ї державної пожежно-рятувальної частини та допоміжну техніку для оборювання зони пожежі та недопущення поширення вогню на лісові угіддя в інших місцях.

На допомогу лісникам оперативно прибуло 12 чоловік особового складу на двох одиницях техніки від місцевих рятувальників та створено оперативний штаб по ліквідації стихії.

Лише спільними зусиллями пожежу вдалося ліквідувати.

За словами рятувальників, в умовах літньої пори року актуальність цієї теми підтверджується високим класом пожежної небезпеки в спекотну погоду та окремими випадками пожеж в екосистемах краю. А подібні навчання мають на меті відпрацювати до автоматизму алгоритм спільних дій між різними органами управління по гасінню пожеж в екосистемах, а також вдосконалити практичні навички особового складу пожежно-рятувальних підрозділів та лісової охорони.
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com