Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Піротехніки ДСНС знищили два боєприпаси

29 травня 2017 р., 12:51

На вихідних

Впродовж минулих вихідних група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення двічі виїздила на вилучення та знищення небезпечних знахідок, що були виявлені в населених пунктах Ужгородського району.

Так, перше повідомлення про виявлення небезпечної знахідки в оперативно-рятувальну службу області поступило о 12:20 26 травня.

Під час проведення земляних робіт у полі, на околиці с. Д. Поле тракторист виявив залізний предмет, схожий на артилерійський снаряд. Чоловік негайно повідомив про це рятувальників. Прибувши до місця виклику фахівці-піротехніки ідентифікували знахідку - нею виявився артилерійський снаряд калібром 125 мм часів Другої світової війни. Боєприпас було вилучено, транспортовано у спеціально відведене місце та знищено шляхом контрольованого підриву.

Вже у неділю, 28 травня, групі піротехнічних робіт довелося виїздити у с. Оріховиця. Там небезпечну знахідку було виявлено на присадибній ділянці одного з місцевих мешканців. Під час прогулянки по ній, увагу власника привернув залізний предмет, що знаходився під деревом. Підійшовши ближче, чоловік впізнав у ньому боєприпас та негайно зателефонував за номером «101». За словами власника, найбільш вірогідно, що цей вибухонебезпечний предмет на його ділянку приніс хтось сторонній, адже напередодні його там не було.

Фахівці групи піротехнічних робіт, котрі прибули до місця, вилучили 125 мм артилерійський снаряд та знищили його на спеціальному полігоні.

У ДСНС України у Закарпатській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів: у жодному разі не можна наближатися до предмета, торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим; про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити про все в компетентні органи за номерами «101», «102», або ж сповістити в орган місцевого самоврядування та огородити місце його виявлення; не можна розряджати, кидати, ударяти по ньому; приносити предмет додому тощо.
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com