Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатців запрошують на концерт камерної музики

31 травня 2017 р., 21:01

У філармонію

Ініціатором цього концерту став молодий ужгородський музикант, артист камерного ансамблю «Угорські мелодії» й естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Вілліам Варга. Попри завантаженість у цих колективах, де йому чудово вдаються як ансамблеві, так і сольні партії, юнакові закортіло зіграти в іншому, більш камерному складі. 

Знайшов однодумців, теж молодих і талановитих виконавців, які погодилися взяти участь у цьому творчому проекті. Тож 2 червня зі сцени Закарпатської обласної філармонії звучатимуть твори для кларнета і струнних Й.Брамса, К.М.Вебера та «Увертюра на єврейські теми» С.Прокоф’єва. В одній команді з Вілліамом Варгою (кларнет) виступлять відомі ужгородські музиканти Василь Донець (скрипка), Діана Гавата (віолончель), Оксана Щербата (фортепіано) та гості зі Львова – Дмитро Лиско (скрипка) й Всеволод Сукоркін (альт). 

Початок концерту о 18.00. 

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Підготувала Таїсія Грись

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com