«Ужгород» зазнав фіаско в Іршаві, а «Минай» долав «Середнє»

5 червня 2017 р., 13:41

Такі футбольні пристрасті

Іршавська «Бужора» в рідних стінах дає бій фаворитам і стає справжньою їх грозою. У другому турі іршавчани зіграли внічию – 1:1 з володарем кубка Закарпаття – «Минаєм», а в останньому 5-му турі переграли минулорічного чемпіона – ФК «Ужгород» – 2:1.

Хоча в першій половині зустрічі домінували ужгородці, які вже на 5-й хвилині відкрили рахунок – відзначився Нуцу Арделян. А вже в другому таймі господарі не лише зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу. На 50 хвилині відновив рівновагу Станіслав Кохан, а на 90-й – зі штрафного удару Василь Данканич зняв павутину з воріт «Ужгорода». Утім, навіть після цього, ужгородці могли зрівняти рахунок – Руслан Соскида прицільно пробив, але влучив у поперечину. Завдяки цій перемозі «Бужора» обходить чемпіона в турнірній таблиці (юнаки – 4:0).

Не менш напруженим вийшов матч на ужгородському «Автомобілісті», де «Минай» приймав «Середнє». Забили першими господарі під завісу першого тайму. Олег Допілка виніс м’яч подалі від власного штрафного майданчика, захисник середнянців Станіслав Котьо незграбно головою вибив м’яч прямісінько на нападника «Минаю» Василя Пиняшка, той «подарунком» скористався сповна. Правда, вже на початку другої половини зустрічі Олександр Бако відновлює паритет у зустрічі, вигравши дуель у досвідченого воротаря Дмитра Бабенка. Та все ж останнє слово було за «Минаєм» – усе вирішив удар із 25 метрів у виконанні Владислава Микуляка, який влучив точно в дальню дев’ятку. Тож 2:1 перемагає «Минай» (матч юнаків завершився перемогою господарів – 9:0).

Інші матчі 5-го туру вищої ліги принесли такі результати: «Севлюш» (Виноградів) – «Оболонь» (Хуст) – 7:0 (юнаки – 3:1); «Карпати» (Рахів) – «Вільхівці» – 1:1 (0:0); «Поляна» – «Боржава» (Довге) ­­– 6:0 (4:0).

Перша ліга. Східна зона: «Вишково» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:1 (юнаки – 1:5); «Терново» – «Верховина» (Міжгір’я) – 3:1 (1:1); «Беркут» (Бедевля) – «Авангард» (Тересва) – 7:3 (6:1); «Вікторія» (Біла Церква) – ДЮСШ Тячів – 3:1 (3:1); «Інтер» (Ганичі) – «Діброва» (Нижня Апша) – 6:1 (2:6). Матч між СК ім. І. Яремчука (В. Бичків) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – перенесено на 7 червня.

Перша ліга. Західна зона: «Локо­мотив-Чоп» – «Н. Коропець» – 2:0 ( юнаки –1:3); «Вітязь» (Концгазо) – «Рутенія» (Сторожниця) – 1:1 (0:1); «Ф.Медвідя» (Н. Давидково) – «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 3:1 (2:0); «Заріччя» – «Ракошино» – 2:2 (3:2); «Сокіл» (Кінчеш) – «Бобовище» – 0:1 (1:4); «Березний» (В. Березний) –«В. Копаня» – 4:2 (1:0).

Наступний, 6-й тур чемпіонату краю з футболу відбудеться 3–4 червня.

Михайло АРДАНИК, газета "Новини Закарпаття"