Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Луценко пояснила, чому НАТО поки не бере Україну до свого складу

12 червня 2017 р., 10:50

НАТО повністю довіряє Україні

Щоправда, щоб стати членом організації офіційний Київ повинен провести низку важливих реформ.

Таку заяву зробила представник президента у Верховні Раді Ірина Луценко в ефірі Еспресо.TV.

Зокрема, парламентарка назвала низку реформ, які повинна провести Україна, щоб стати членом НАТО.

Потрібно підняти дерегуляцію бізнесу на високий рівень, нам потрібно завершити судову реформу, дати можливість зайти інвестору, а це означає надати робочі місця. Закінчити війну, зменшити ліцензування, побороти корупцію. Також має бути зменшення адміністративно-чиновницького ринку, спрощення систем адміністративних послуг. А також перехід на НАТОвські стандарти армії,
– резюмувала Луценко.

Щоправда, за її словами, НАТО все ж хоче бачити Україну у своєму складі, відтак на черговому саміті альянс дав Україні статус спеціального партнера.

"Для України члени НАТО створили 5 трастових фондів, які наповнюються коштами, і ці кошти можуть використовуватися Україною на забезпечення навчання наших спеціалістів, на проведення нашої доктрини військової, нашої стратегії, наших стандартів розвитку армії. Один із трастів дає можливість забезпечення країни оборонним озброєнням за стандартами НАТО. Один із трастів дає можливість Україні купувати озброєння, яке дають нам Італія, Британія, Канада", – зауважила вона.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект, який закріплює зовнішньополітичний курс України, пріоритетним напрямком якого є вступ до НАТО. Водночас у Альянсі зазначили, що офіційної заявки від України на членство в Альянсі поки не отримували.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp