Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про доступ людей з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення

16 червня 2017 р., 09:35

Говоритимуть в Ужгороді

Вийти та піти до крамниці чи на роботу – здавалося б, звичайна справа. Але не для всіх. Є серед нас чимало людей, для яких це перетворюється на долання численних перешкод, серед яких високі бордюри, однакового кольору сходи чи ручки на дверях, що не виділяються на загальному фоні, прозорі вітрини крамниць тощо.

Про все це говоритимуть на навчально-практичному семінарі «Організація забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення в Україні», яки проводитиме Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України» спільно з Закарпатським обласним товариством інвалідів ВОІ СОІУ.

Метою проведення семінару є аналіз, визначення та обговорення основних напрямків забезпечення безбар’єрного архітектурно-просторового середовища для людей з інвалідністю в Україні, співпраці між органами влади та громадськими організаціями для поліпшення безперешкодного доступу маломобільних верств населення до соціальної інфраструктури та впровадження сучасного підходу до створення безперешкодного середовища, аналіз досвіду інших країн.

Учасники з різних областей України поділяться власними напрацюваннями щодо вирішення цих питань на місцях, проведуть моніторинг доступності об’єктів громадського користування м. Ужгорода та туристичних об’єктів Мукачівського, Свалявського та Берегівського районів Закарпатської області, а також буде презентовано досвід США в організації безбар'єрного середовища для людей з інвалідністю від учасниці програми International Visitors Leadership Program.

Семінар проводитиметься з 19 по 21 червня 2017 р. в готельному комплексі «Дружба».

Контактна особа: Сухотін Денис Юрійович – 0506275257.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com