Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Сучасні засоби зв’язку отримали чопські прикордонники

16 червня 2017 р., 18:02

Від охоронного товариства "Сенк"

Комплект ультракороткохвильових радіостанцій “Baofeng” передали прикордонникам Чопського загону представники ТОВ СП «Сенк». У рамках шефської допомоги, президент компанії Олег Баран особисто подарував правоохоронцям 15 сучасних радіостанцій з метою покращення технічних можливостей у справі охорони державних рубежів. Керівники загону висловили щиру вдячність за таку допомогу та запевнили, що використовуватимуть технічні засоби в оперативно-службовій діяльності на відділенні «Кам’яниця» відділу прикордонної служби «Гута». Саме там, через складний рельєф місцевості, підтримання радіозв’язку значно ускладнене, отож нові прилади стануть у нагоді.

Варто зазначити, що окрім технічної допомоги, працівники ТОВ СП «Сенк» допомагають прикордонникам охороняти держрубежі і власними ресурсами. З цією метою, охоронці та військові уклали угоду про створення громадського формування «Сенк-Захист», члени якого разом з прикордонниками патрулюють у районі залізничного вокзалу на автомобілях компанії. Спільні заходи проводяться відповідно до затвердженого сторонами графіку і спрямовані на протидію нелегальній міграції у прикордонні. В умовах сьогодення, така тісна співпраця з цивільними організаціями значно розширює можливості правоохоронців у справі охорони державних рубежів.
Прес-служба Чопського прикордонного загону

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com