Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді охочих навчать читати парламентські дані і практично їх використовувати

17 червня 2017 р., 13:41

У четвер, 22 червня, о 14:00 аналітики Громадянської мережі ОПОРА проведуть в Ужгороді воркшоп “Цифри не брешуть.

Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”. Мета заходу – навчити всіх охочих читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб своєї громади чи навіть для топових українських ЗМІ.

Воркшоп відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4.

Схожий захід вже відбувся у Києві і за його результатами учасники стали співавторами статей для видань “Український тиждень” та The Insider, підготувавши тексти “Що топ-політики обіцяють і як за це (не) голосують” і “Бурштиновий клінч: чому Рада не узаконює ринок каміння” .

Обидва матеріали були написані на базі парламентських даних онлайн-сервісу Rada4you.org.

Хочете навчитися читати парламентські дані та готувати якісні аналітичні матеріали на їх базі? Зареєструйтеся на воркшопі “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”, заповнивши онлайн-форму за ЦИМ посиланням.


Спікер - аналітик Громадянської мережі ОПОРА Юрій Лісовський

Контактна особа та організатор воркшопу в Ужгороді – Святослав Бабіля (050 100 24 69)

*Примітка. Онлайн-сервіс "Rada4you: вони голосують для тебе" реалізовується в рамках кампанії «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців» Громадянською мережею ОПОРА у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp