Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві вакцинують малюків від кору

22 червня 2017 р., 19:05

У з’язку з більшою кількістю захворюваності цьогоріч

Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради інформує, що згідно з даними МОЗ, у 2017 році зареєстровано 735 випадків кору у 15 регіонах України, що значно перевищує кількість випадків за аналогічний період минулого року.

Збільшення випадків захворювання на кір пов’язано з низьким охопленням щепленнями дітей та дорослих.

Джерелом інфекції може будь-яка людина, яка не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювання і пронос. Часто ускладнюється пневмонією та може викликати ураження головного мозку.

Специфічного лікування не існує, проте хворобі можна запобігти – вакцинацією. Наразі в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Загартовування та повноцінне харчування важливі для здоров’я дитини, але вони не захищають від інфекційних хвороб. Альтернатив вакцинації немає.

Тож просимо вакцинувати дітей згідно з офіційним календарем профілактичних щеплень.

За минулий тиждень вакциновано 217 дітей м. Мукачево, з них-45 від кору.

За більш детальною інформацією звертайтесь до свого сімейного лікаря центру ПМСД за місцем свого проживання або по тел.03131-22031. 
Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com