Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що турбує ужгородців найбільше?

1 липня 2014 р., 09:40

Висвітлили на мапі проблем.

Ідея зробити подібну «мапу проблем» міста Ужгорода належить місцевим активістам. Один із них Олександр Копитчак каже, що створюючи цю онлайн-карту він з однодумцями керувався бажанням бути корисним для суспільства.

Кожен житель обласного центру може зафіксувати ту чи іншу проблему на його вулиці чи в мікрорайоні. Це може бути нова вибоїна на дорозі чи стихійні завали сміття.
«На тлі революційних подій хотілося зробити щось корисне для міста. Я і кілька осіб згуртувалися і створили таку карту. Найскладніше було систематизувати усі «слабкі місця міста. Кожне з них позначається датою додавання і стадією вирішення чи недовирішення», — додав Пан Олександр.

Ужгородці схвально відгукнулися на появу такої «проблемної карти», і майже одразу після її створення почали фіксувати на ній усі «слабкі місця» обласного центру. Зокрема, якщо спочатку на карті було лише кілька позначок, то тепер список проблем Ужгорода значно розширився. Автори карти кажуть, що найбільше нарікань в ужгородців на дороги та все, що з ними пов’язано. Це і відкриті каналізаційні люки, і пішохідні доріжки, і неналежне паркування водіїв
Подібні онлайн-карти є і в інших містах України. До речі, досить успішно спрацювала вона у Вінниці. Там місцева влада активно моніторить мапу та поступово займається вирішенням проблем у місті.

Ужгородська влада поки що не активно долучається до проблем міста. Проте нещодавно все ж таки почала латати дороги, адже на численні ями на вулицях скаржаться і водії, і велосипедисти, і пішоходи. До прикладу, днями відремонтували один із найпроблемніших у місті відрізок дороги — перехрестях вулиць Можайського та Минайської. Ця вибоїна вже добре надокучила водіям. Не раз місцеві мешканці самі засипали ями будівельними відходами. Однак це навіть погіршувало стан дороги. А тепер ще й стало відомо, що восени тут планують встановити світлофор, що суттєво розвантажить потік транспорту.

Газета "Новини Закарпаття"


Надія САРАНА
АЛекс 01.07.2014 12:08 IP: 126.192.42.194
вкажіть ел. адресу мапи.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com