Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Луценко заборонив проводити обшуки без дозволу

23 червня 2017 р., 20:28

Це стосується великих платників податків.

Генпрокурор Юрій Луценко підписав розпорядження, яким забороняється проведення обшуків у великих платників податків без дозволу керівництва ГПУ. Про це він повідомив на брифінгу в Житомирі, який транслював телеканал 112 Україна."Я не задоволений тим, що т. зв. маски-шоу відбуваються щодня в десятках підприємств, у тому числі, великих платників податків і дрібного бізнесу. Тому прямо тут на нараді я підписав документ про те, що будь-які обшуки у великих платників податків відбуваються виключно з дозволу керівництва ГПУ. 

Відповідно, великі платники податків областей з дозволу відповідних заступників областей і всі інші дрібні підприємництва керівників місцевої прокуратури. Тепер буде з кого спитати, якщо раптом у великій торгової мережі відбудеться виїмка електроніки тільки для того, щоб почекати, поки прийдуть прохачі, а потім справу буде закрито. Якщо обшуки проходять, а справа через півроку закривається, я розглядатиму це як незаконний тиск на бізнес", - сказав він.Також Луценко підкреслив, що бізнес в Україні повинен стати "священною коровою"."Той, хто платить податки, той, хто витягує на собі всю нелегку соціальну, військову ситуацію в Україні, повинен бути захищений. Сьогодні для цього створена спеціальна система контролю", - пояснив глава ГПУ.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com