Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До КПП "Велика Покладь" прокладають шлях (ФОТО)

29 червня 2017 р., 14:00

Автодорога від села Петрово до контрольно-пропускного пункту «Велика Паладь» протяжністю одинадцять з половиною кілометрів зараз інтенсивно оновлюється.

{g}

Мета дорожників – завершити цілий комплекс ремонтних робіт уже у вересні. Адже наступного року планується сполучити село Велика Паладь Виноградівського району Закарпаття з угорським селом Нодьгодош. Прикордонний перехід через спільний українсько-угорський кордон так і називатиметься «Велика Паладь – Нодьгодош». Ця обнадійлива перспектива незабаром стане реальністю.
- Триває поточний середній ремонт існуючої дороги «Чепа-Петрово- КПП «Велика Паладь», - розповідає головний інженер Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Стадник. – Комплексні роботи ведуться, починаючи від Петрова до самого КПП. Тендер виграла фірма САТ «Україна». Кошторисна вартість об’єкта – 166 млн. гривень. У нинішньому році буде профінансовано 110 млн. 

Заплановано здійснити асфальто-бетонне покритя товщиною 8 см по проведенню регенерації нині існуючого покриття дороги з додаванням нових щебеневих матеріалів і цементу.
На цьому відрізку автошляху працюють ще три субпідрядні організації, які також ремонтують мости, виконують земляні роботи і укладають асфальт. Така вузька спеціалізація гарантує високу якість.
- Буде влаштовано земполотно і дорога буде розширена до параметрів існуючої четвертої категорії, -- каже головний інженер. – Заново проведуть водовідведення, будуть розширені і поновлені мости та труби, в загальній кількості одинадцять штук. Ще одна приємна новина: у селах переобладнають в’їзди в двори і влаштують тротуари.
Роботи планують закінчити у вересні. Нова дорога відкриє рух легкового транспорту і пішоходів на кордоні двох держав. Згідно з домовленістю між урядами України та Угорщини, прикордонна інфраструктура буде зведена на угорському боці.
Прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com