Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Між владою та громадськістю налагоджували діалог в Ужгороді (ФОТО)

29 червня 2017 р., 17:01

Сьогодні, 29червня.

 

Як наголошували організатори, мета зустрічі – налагодження діалогу між владою та громадськістю. «Під час форуму презентують результати двох досліджень – звітності депутатів місцевих рад і підсумки опитувань, щодо активності жителів у громадському житті своїх міст. Опитування проводилося у лютому-березні цього року у 24 населених пунктах, у тому числі й в Ужгороді. Завдяки дослідженню ми зможемо побачити, як і наскільки ужгородці долучаються до процесів у місті», – повідомила помічниця координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада», кординатор проекту «Активна громада: право вибору» в Ужгороді Олена Біланіна.

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва привітав учасників форуму його заступник Олександр Білак. Він подякував організаторам та всім, хто долучився до дискусії, відзначивши, що в Ужгороді дуже активна громада, яка постійно бере участь у житті міста.«Упевнений, що співпраця влади та громадськості зробить наше місто кращим, адже завдяки ужгородцям ми знаємо, які проблеми потрібно вирішувати у першу чергу і як у подальшому можна змінити систему прийняття рішень у місті, щоб воно стало максимально комфортним для всіх його мешканців. Ми готові сприяти всім хорошим ініціативам громадськості», – зазначив заступник міського голови.
Радник Ужгородського міського голови на громадських засадах Маріанна Собран розповіла про 

«Майстерню міста», яка нещодавно пройшла в Ужгороді і стала своєрідним містком для діалогу між представниками влади та громадськістю: «Основною метою «Майстерні міста» було залучити найширші верстви населення, громадські організації, інституції та владу для спільних напрацювань, ідей, як ми можемо розвивати Ужгород. Досвід «Майстерні міста» показав, що в Ужгороді багато людей, які готові долучатися, готові чимось допомагати місту, були й такі, що пропонували свою волонтерську допомогу у проведенні «Майстерні», – сказала пані Маріанна.
Експерти презентували результати дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад, кількісний та якісний аналіз звітів депутатів.
Також під час форуму обговорили результати дослідження Інституту «Республіка» та дослідницької кампанії «Active Group» «Участь громадян у прийнятті рішень»: всеукраїнський та місцевий розріз.
Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com