Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Її можна пити щодня і все буде мало (ФОТО)

1 липня 2014 р., 18:21

Своєю творчістю Ганна Іванівна ще раз доводить, що Закарпаття дійсно багате на таланти, в тому числі і на поети­чні.

Поет – це не просто людина, яка займається римуванням. Це незви­чайна людина, з умінням тонко відчувати слово. Талановита, з багатоба­рвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного, а поезія – це стан її душі. Саме такою людиною є Ганна Розман, легке і чи­сте, відверте і не­нав’язливе слово якої спонукає до роздумів, при чому залишає чита­чеві простір для домис­лів.

Народилася 28 червня 1959 року в се­лищі Буштино у робітни­чій родині Марії та Івана Рак. Закінчила Закарпат­ський лісотехнічний тех­нікум за спеціальністю «планування». Пра­цювала на Буштин­ському лісокомбі­наті. З 2012 року го­лова осередку по­етів громадської ор­ганізації «Митці Тя­чівщини». Ряд вір­шів Ганни Розман покладені на му­зику, вони стали пі­снями, які нині зву­чать у виконанні професійних та са­модіяльних вико­навців України.

«Вона і справді королева» (2013). Це третя збірка, що ви­йшла з-під пера цієї та­лановитої жінки. До цього світ побачили ще дві книги – «Я птаха з одним крилом»(2009) та «Роз­цвіту ромашкою» (2011).

Своєю творчістю Ганна Іванівна ще раз доводить, що Закарпаття дійсно багате на таланти, в тому числі і на поети­чні. І, як ми сьогодні пе­реконалися, її вірші пронизані невичерпним оптимізмом, вірою в краще майбутнє, лю­бов’ю до рідної землі, народу, його традицій та культури.

Поезія Ганни Розман справжня, чиста, немов джерельна кар­патська вода її можна пити щодня і все буде мало. Тож хай не міліє криниця творчості Ганни Розман.

Сьогодні ми Вас вітаємо з Вашим ювілеєм, зичимо нових злетів, здійснення найза­повітніших мрій! І чека­ємо нових яскравих по­езій!


З повагою, біб­ліотекарі Тячівської ра­йонної бібліотеки

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com