Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Практика ранніх шлюбів нанесе декілька трильйонів доларів збитків економіці світу

29 червня 2017 р., 19:18

Від ранніх шлюбів в основному страждатимуть країни, які розвиваються.

Сумарний економічний збиток від ранніх шлюбів до 2030 року оцінюють в декілька трильйонів доларів, пише "Інтерфакс-Україна". Такі дані можна знайти в доповіді Світового банку (СБ) і Міжнародного фонду досліджень з проблем жінок

А відмова від подібного вибору йде на користь рівням освіти та здоров'я. Тому що ранній шлюб доволі часто означає для жінки складність зі зміною свого вибору у подальшому житті, часто вони позбавляються прав на безпеку, захист, здоров’я і освіту.

За останні 30 років число ранніх шлюбів (СБ визначає їх як вступ в шлюб або цивільний союз до 18 років) знизилося в багатьох країнах, але все ще залишається надто високим. У 25 країнах, вивчених СБ і ICRW для цілей доповіді, не менше третини жінок виходять заміж до 18 років, а 20% народжують першу дитину до 18 років.

Читайте також: Шлюб за добу: скільки українських молодят вже встигли розлучитися

За підрахунками експертів, щорічно у світі укладається понад 15 млн ранніх шлюбів. Дівчатка, що стають заміжніми в 13 років, народжують в середньому на 26% більше дітей, ніж у випадку шлюбів після 18 років.

Відмова ж від ранніх шлюбів в 15 країнах дозволить знизити коефіцієнти фертильності в середньому на 11% і обмежити стрімке зростання населення, що позитивно позначиться на темпах і якості економічного зростання і на держвидатках.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com