Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородський полігон прийняв майже півтисячі резервістів (Фото)

30 червня 2017 р., 08:50

Територіальної оборони краю

29 червня на території Ужгородської дільниці полігону завершився етап прийому резервістів.

Протягом доби з військовозобов’язаними провели медичний огляд, інструктаж щодо порядку та поведінки під час перебування на зборах, інструктаж щодо заходів безпеки, розподіл військовозобов'язаних по підрозділах та організацію вивчення їх командирами підрозділів. Керування підрозділами покладено на офіцерів запасу, які також залучаються до проведення зборів та прибули днем раніше.

- На полігоні у польових умовах учасники зборів практично навчаться особливостям та порядку несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів і комунікацій, - зазначив військовий комісар Закарпатського ОВК полковник Богдан Череміський. – Такі навички важливі для тих, хто хоче вміти обороняти свій край у разі загрози.

Кожного резервіста забезпечили військовою формою та видали необхідні для проживання речі – рушники, засоби особистої гігієни тощо. Протягом доби всіх військовозобов’язаних забезпечували гарячим харчуванням. Розмістились новоприбулі у наметовому містечку, де і проживатимуть наступні 10 діб. Всім резервістам внесли необхідні записи до військово-облікових документів.

{g}

Уже 30 червня військовозобов’язані приймуть військову присягу, отримають зброю та відразу після цього візьмуться за виконання основного покладеного на них завдання та головної цілі цих зборів - навчатимуться захищати рідний край.
Група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com