Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Реалізація регіональної Програми дасть змогу впровадити механізм електронного урядування в роботу органів виконавчої влади з громадськістю

7 липня 2017 р., 08:41

А тому з ініціативи голови ОДА депутатам облради пропонуються зміни до «Програми діяльності державної установи Закарпатський обласний контактний центр на 2017 - 2019 роки»

Вони  стосуються розділу «Фінансове забезпечення реалізації Програми». У новій редакції фінансування збільшується майже на 500 тис.грн.

Мова про удосконалення роботи із зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування шляхом забезпечення оперативного реагування на потреби заявників.

Основні заходи Програми - впровадження єдиних стандартів роботи з громадськістю в діяльність контактних центрів, а також телефонних «гарячих ліній», довідкових телефонних служб органів виконавчої влади, забезпечення здійснення контролю за їх дотриманням; налагодження проведення контактними центрами, а також телефонними «гарячими лініями», довідковими телефонними службами органів виконавчої влади роботи з роз’яснення пріоритетних питань державної політики; моніторингу та аналізу громадської думки спільно з органами виконавчої влади; розроблення програмного забезпечення обласного контактного центру для ведення автоматизованої бази даних про звернення, що складається із сервісів.

Забезпечення реалізації Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. Так, для виконання заходів Програми необхідно коштів у сумі 2892,0 тис. гривень у тому числі на: 2017 рік – 716,3 тис. грн., 2018 рік –993,6 тис. грн., 2019 рік – 1182,1 тис. гривень.

Реалізація Програми дасть змогу впровадити механізм електронного урядування в роботу органів виконавчої влади з громадськістю;забезпечити оперативність реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях представників громадськості;підвищити ефективність державного управління, якість підготовки та прийняття рішень щодо найважливіших питань державного і суспільного життя з урахуванням думки громадськості;створити додатковий механізм інформування громадськості з питань державної політики; забезпечити комплексне вирішення проблемних питань, з якими громадяни звертаються до органів виконавчої влади; підвищити рівень довіри громадян до органів виконавчої влади.Прес-служба Закарпатської облради

Схожі новини

Реалізація цільової програми забезпечила відкриту діяльність органів влади краю
Задля поліпшення стану навколишнього природного середовища на Закарпатті внесені зміни до обласної програми
Завдяки реалізації 4-х програм у Закарпатті реалізовано 25 проектів регіонального розвитку
Закарпаття має можливість брати участь одразу у трьох масштабних програмах
Закарпатці мають унікальну можливість долучитися до європейських програм (ФОТО)
Закарпаття не використовує всіх можливостей програм транскордонної співпраці ЄС для розвитку області
Задля популяризації сімейних цінностей сучасної родини
Депутати облради затверджуватимуть Програму спільних дій Пряшівського самоврядного краю та Закарпаття
Закарпатцям розповіли про про податки та забезпечення соціальних програм (ВІДЕО)
На Закарпатті прозвітували про виконання цільових програм

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com