Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Єврокомісії уточнили позицію щодо створення Антикорупційного суду в Україні

18 липня 2017 р., 10:35

У ЄС виступають за відповідальну боротьбу з корупцією

У Європейській комісії пояснили позицію президента ЄК Жан-Клода Юнкера щодо можливості створення антикорупційних палат при діючих судах замість Антикорупційного суду.

Зокрема, у листі радника президента ЄК Річарда Шостака до українського Центру протидії корупції, який є в розпорядженні УНІАН, говориться, що Юнкер виступає за термінове створення в Україні компетентного незалежного органу для боротьби з корупцією, інституційну структуру якого має вирішувати Україна.

"Президент Юнкер зробив акцент на важливості заснувати юридичний орган, який буде відповідальний за боротьбу з корупцією, як на терміновому питанні. Він заявив, що вирішальне значення мають наявність гарантій щодо його незалежності, як функціональної, так і бюджетної. Він наголосив на необхідності прозорості та незалежності процесу становлення цього органу та необхідності відбору спеціалізованих суддів", - заявив радник Юнкера.

Нагадаємо, що президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер під час саміту Україна-ЄС у Києві заявив, що Європейський Союз погодився на створення спеціальної антикорупційної палати в рамках існуючої судової системи замість створення окремого Антикорупційного суду в Україні.

В Національному антикорупційному бюро назвали це рішення спробою нівелювати сенс створення Антикорупційного суду.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp