Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Лікарні будуть звітувати про благодійні внески

4 серпня 2017 р., 18:20

Заклади охорони здоров’я зобов’яжуть звітувати про зібрані благодійні внески з фізичних та юридичних осіб з 1 січня 2018 року.

МОЗ підписало відповідний наказ, повідомляє прес-служба відомства. Звітувати доведеться щокварталу не пізніше десятого числа місяця, наступного за звітним кварталом. Підсумкові документи потрібно буде розміщувати на території лікарні у загальнодоступному місці, а також на офіційному веб-сайті закладу охорони здоров’я та/або офіційних веб-сайтах Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, майже в кожному закладі охорони здоров’я працює благодійний фонд, а 7 із 10 пацієнтів платять до нього внески.

Обсяги благодійних пожертв – сотні мільйонів гривень, однак до цього часу звітність цих фондів про зібрані кошти часто була недоступною чи непрозорою.

Дослідження, проведені Інститутом адвокації та аналітики, показують, що пацієнти готові сплачувати за медичну допомогу, але за умови, що вони бачитимуть, куди та за що вони платять, як ці кошти витрачаються, та головне – як це вплине на їхнє лікування.

Газета "Новини Закарпаття"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com