Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ увійшов у ТОП-25 університетів України у рейтингу Webometrix

9 серпня 2017 р., 17:35

Виш піднявся на 5 сходинок у світовому рейтингу

Сьогодні на порталі osvita.ua опубліковано оновлені дані про позиції українських університетів у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities. Традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі двічі на рік – у січні та липні – публікує оновлені результати своїх досліджень. Ужгородський національний університет за півроку суттєво зміцнив свої позиції в цьому рейтингу і наразі посідає 24 місце серед усіх вишів України.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Новий web-рейтинг університетів світу складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2017 року. Загалом, рейтинг охоплює понад 27 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і вищі навчальні заклади з України.

Ужгородський національний університет за останні три роки суттєво покращив свою присутність у мережі і стрімко піднявся зі 127-ї позиції (липень 2014-го) на 24-ту (станом на сьогодні) серед більш ніж 300 університетів України.Інформаційно-видавничий центр

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com