Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У закарпатки вимагали хабар, аби врятувати життя

16 серпня 2017 р., 19:02

Після укусу змії.

22-річна закарпатка не помітила змію і наступа на неї. Як результат - укус. Але за сиворотку від отрути лікарі у щдівчини попросили хабар, - йдеться у матерілі МАарини Коваль у програмі "Подробиці":

Співробітники лікарні спочатку стверджували, що у них немає протиотрути, але потім вона з’явилася.

На Закарпатті медики хотіли отримати з 22-річної дівчини 10 тис. грн за сироватку від укусу змії. Про це повідомили в ефірі “Подробностей“.

Молода жінка, повертаючись додому, несла на руках дитину, і в траві не помітила змію і наступила на неї.

Змія обвилася навколо ноги й вкусила, а потім поповзла далі.

Нога стала опухати й дівчину доставили до Рахівської районної лікарні. Лікарі повинні були відразу ввести сироватку проти зміїної отрути, але не зробили цього, оскільки її “не було”.

Батько дівчини заявив, що лікарі, натякаючии, хотіли отримати за дорогу сироватку понад 10 тис. гривень.

Також про відсутність протиотрути розповів телефоном завідувач травматологічного відділення, де знаходилася дівчина.

Однак, коли журналісти приїхали в лікарню, сироватка, чудесним чином, з’явилася у завідувача відділення інтенсивної терапії, який запевнив, що протиотрута була і раніше.

На підтвердження своїх слів завідувач відділення інтенсивної терапії показав ампули, яких на весь район – всього дві. За його словами, завідувач травматології про це просто не знав.

Зазначається, що при укусі змії ввести протиотруту необхідно в перші години, інакше людина загине від токсичних впливів.

Лікарі травматологічного відділення виправдовувалися, що боялися розвитку анафілактичного шоку у пацієнтки після введення сироватки.

За словами родичів дівчини, призначене рахівськими лікарями лікування не дає результатів і постраждалу перевели в іншу лікарню.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com