Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Розроблено регіональний аспект для покращення умов проходження паводкових вод

21 серпня 2017 р., 11:21

На річках Закарпаття

Як відомо, жителів Закарпаття через часті повені турбує велика вода. Запобігти стихії, звісно, неможливо та мімізувати її наслідки – можна. Тож, на розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про Програму регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок у басейні р.Тиса в Закарпатській області».

У пояснювальній записці наголошується, що задля регулювання водних відносин при проведенні робіт з розчистки русел річок в басейні р.Тиса у Закарпатській області розроблено ряд заходів з організації взаємодії територіальних управлінь, органів влади, органів місцевого самоврядування, зацікавлених суб’єктів господарювання для визначення черговості, технічних умов та механізму з підготовки і проведення робіт з розчистки русел річок, спрямованих на покращення умов проходження паводкових вод на річках Закарпатської області.

Проект рішення обласної ради не потребує додаткових фінансових витрат, має регіональний аспект та направлений на покращення умов проходження паводкових вод на річках Закарпатської області.

Реалізація заходів цієї програми проведення протипаводкових робіт з розчистки та регулювання русел річок Закарпатської області дасть змогу визначити механізм з підготовки і проведення робіт з розчистки русел річок та міждамбового простору, спрямованих на покращення умов проходження паводкових вод на річках краю.Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com