Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Комунальне майно Закарпаття продаватиметься через нову систему (ФОТО)

22 серпня 2017 р., 16:41

Такі новації

Закарпатська ОДА домовилася про співпрацю у сфері продажу майна органів місцевого самоврядування з Державним підприємством «СЕТАМ», яке займається реалізацією майна шляхом проведення електронних торгів. Відповідний меморандум підписали Геннадій Москаль та генеральний директор держпідприємства Віктор Вишньов за підсумками зустрічі, яка відбулася сьогодні (22.08) в облдержадміністрації.
Тепер те комунальне майно, яке не використовується громадою та несе витрати для місцевого бюджету, може бути реалізованим через електронний майданчик. Орган місцевого самоврядування подає заявку, виставляє своє майно на публічний аукціон, участь у якому може взяти будь-хто. Як запевнив генеральний директор Держпідприємства Віктор Вишньов, електронний майданчик «СЕТАМ» має одну з найбільш сучасних технологій захисту інформації і торгів. Стратегічна мета діяльності підприємства - наближення галузі до практики цивілізованого та прозорого ринкового процесу.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com