Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Розпочинається поселення першокурсників УжНУ у гуртожитки

27 серпня 2017 р., 17:05

Від завтра

До нового навчального року залишилися ліченні дні, а це означає, що незабаром почнеться поселення студентів у гуртожитки. У гуртожитки УжНУ студентські «новосілля» розпочнуться 28 серпня і триватимуть до 31 серпня.

Директор студмістечка Ужгородського національного університету Василь Кепичрозповідає, що першою «хвилею» заселятимуть студентів пільгових категорій та першокурсників, а за ними – усіх інших.

Так, право першості належить студентам, які:

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,
підлягають під дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", що надається учасникам бойових дій, або їх дітям, 
є інвалідами І-ІІ груп,
є членами багатодітних родин,з сімей, де один із батьків помер чи загинув,
з неповних сімей,мешкають за межами Закарпатської області,пройшли на бюджетну форму навчання.

Ті студенти, які належать до зазначених категорій, обов’язково повинні мати з собою відповідні документи, що підтверджують право на пільги.«Студенти приходитимуть на свої факультети, де отримають ордер на поселення. Винятком є тільки студенти факультету інформаційних технологій, які отримуватимуть свої ордери в гуртожитку №4. Студент має змогу оглянути виділену йому кімнату. Якщо місце проживання студента влаштовує – підписуватимуть договір і тільки тоді платитимуть за проживання – на три місяці наперед. Сума, яку повинен буде сплатити мешканець гуртожитку, складає 1320 гривень – тобто 440 гривень за місяць» – роз’яснює директор студмістечка УжНУ.

Отже, для того, аби уникнути непорозумінь, новим студентам УжНУ варто запам’ятати порядок поселення в гуртожиток:

Отримуємо ордер на факультеті (окрім студентів факультету інформаційних технологій).Оглядаємо кімнату та умови проживання.Узгоджуємо всі деталі з комендантом гуртожитку та підписуємо договір.Оплачуємо за три місяці проживання та отримуємо квитанцію.Приносимо усі документи до гуртожитку та заселяємося.В УжНУ наголошують, що коменданти гуртожитків завжди раді допомогти та відповісти на питання новоприбулих студентів. Якщо ж виникають питання, які потребують негайного та адміністративного вирішення, студент може звернутися особисто до директора студмістечка.
Офіційний сайт УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp