Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві розширять мережу інклюзивних класів

29 серпня 2017 р., 16:40

У 2016-2017 навчальному році

У загальноосвітніх навчальних закладах міста навчалося 233 дитини з особливими потребами. Індивідуальне навчання було організовано для 43 учнів даної категорії. 12 учнів займалися за програмою загальноосвітньої школи, 19 - за програмою допоміжної школи, 12 – за програмою інтенсивної педагогічної корекції.

Протягом 2016-2017 навчального року Мукачівською міською ПМПК було проведено 30 стаціонарних засідань, обстежено 250 дітей з особливими потребами від 0 до 18 років. Надано 1168 консультацій, з них батькам – 539, педагогам – 300.

Для реалізації права на рівний доступ до якісної освіти дітей із особливими освітніми потребами у місті для 22 учнів було організовано інклюзивне навчання в 17 класах. Для роботи з учнями з особливими освітніми потребами в 16 класах введено посади вихователя (асистента вчителя), - повідомила на серпневій освітянській колегії начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій.

Також для 5-ти дітей було організовано інклюзивне навчання в ДНЗ №11, НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» №15, НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» №11, НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.-гімназія», ДНЗ № 20 та введено посади помічника (асистента) вихователя.

Для безперешкодного доступу інвалідів та інших мобільних груп населення до навчальних закладів у всіх навчальних закладах встановлено пандуси.

Всі діти інваліди залучені за бажанням батьків до занять в гуртках.

У новому навчальному році планується суттєве розширення мережі інклюзивних класів та груп ДНЗ, а саме 35 дітей ЗНЗ та 10 дітей дошкільного віку. Крім того, відкриття логопедичної групи у дошкільному підрозділі НВК № 10 дасть можливість охопити корекційним навчанням дітей 4-5 річного віку з важким та середнім рівнем порушення розвитку мовлення.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com