Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

По всій Україні з’являються оновлені сервісні центри МВС

8 вересня 2017 р., 11:42

Які працюють за принципом єдиного вікна

З 1 лютого видаємо довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.З 9 лютого видаємо міжнародне посвідчення водія.

У квітні місяці запрацював мобільний виїзний сервісний центр МВС.

З 9 лютого видаємо міжнародне посвідчення водія.

З 1 липня в Україні складають іспити за новими екзаменаційними питаннями з ПДР.

Сервісні центри надають послуги, пов’язані з оформленням документів на транспортний засіб. Зокрема, це реєстрація (перереєстрація), облік транспортних засобів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та фізичних осіб – власників транспортних засобів з видачею свідоцтв про реєстрацію, тимчасових реєстраційних талонів та номерних знаків на транспортні засоби, здійснення обміну реєстраційних документів та номерних знаків на транспортні засоби. 

Окрім того, центри видають посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідно до категорії або в разі його втрати – нове посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії. Серед функцій новостворених центрів – приймання іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій та облік суб’єктів господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з послугами, що надаються територіальними сервісними центрами МВС.

Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp