Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

4500 реєстраційних операцій здійснено у новому сервісному центрі МВС в Ужгороді

18 вересня 2017 р., 11:42

З дня його відкриття

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, здійснення заміни посвідчення водія, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

Громадян обслуговують 7 працівників фронт-офісу. На робочих столах працівників, які контактують із громадянами, встановлені додаткові камери – це дозволяє контролювати якість надання послуг. У новому сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій та безкоштовний Wi-Fi

Новий сервісний центр МВС відкрився 18 січня 2017р. За цей період надано громадянам багато різних послуг які пов’язані з транспортними засобами а саме :

- проведено теоретичних іспитів - 4119;

- проведено практичних іспитів – 3262;

- видано посвідчень водія вперше – 2139;

- видано посвідчень водія після втрати(викрадення) – 643;

- замінено посвідчень водія – 2195;

- замінено посвідчень водія з відкриттям категорії -635;

- видано посвідчень водія всього – 5613;

- здійснено реєстраційних операцій - 4500;

- прийнято запитів від громадян для отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України – 2435.

Новий сервісний центр МВС в Ужгороді працює за адресою вул. О. Кошового, 4. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.
Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp