Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мер Ужгорода зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Норвегії в Україні

22 вересня 2017 р., 08:58

Який відвідав наше місто з ознайомчим візитом

У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Олександр Білак, начальник відділу міжнародних ґрантових програм та інновацій Вікторія Тарахонич.

Пан Посол у вересні минулого року приступив до виконання дипломатичної місії в Україні і продовжує знайомитися з регіонами. Побував, зокрема, у Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, зараз приїхав до обласного центру Закарпаття.

Під час зустрічі обговорили, чим живе Ужгород, як втілюється в життя реформа децентралізації, як працює бізнес, зупинилися і на можливостях співробітництва.

Богдан Андріїв розповів поважному гостю про економічний та культурний потенціал нашого міста, які підприємства працюють, про співпрацю в рамках міжнародних проектів, а також із містами-побратимами. Зокрема, кілька проектів в Ужгороді реалізовано і в рамках Норвезького фінансового механізму, один з останніх - встановлення електронного інформаційного табло на площі Поштовій та 10 туристичних вказівників.

Уле Тер'є Хорпестад розповів, що Норвегія розгорнула широку програму підтримки України, сприяла і буде сприяти інтеграції української економіки в європейську спільноту. Відзначив, що йому дуже сподобався Ужгород. "Надзвичайно цікаве місто, з великою радістю приймаю Ваше запрошення на святкування Дня Ужгорода", - сказав пан Посол міському голові.

У рамках програми візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні також зустрівся із представниками громадських організацій Ужгорода, які брали участь у реалізації спільних грантових проектів у рамках Норвезького фінансового механізму та співфінансування словацького уряду.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com