Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті змагаються кінологи зі всієї України (Фото, Відео)

28 вересня 2017 р., 20:30

Сьогодні виконували норматив, коли собаки беруть запаховий слід

Сьогодні, 28 вересня, на в’їзді в Ужгород зі сторони села Барвінок відбуласяперша частина змагання із виконання комплексу вправ спеціальноїпідготовки розшукових собак. Вихованці кінологів демонстрували, як можутьпрацювати у полі. Тварини знаходили чотири заховані предмети та показували здатість іти по запаховому сліду.

Суддя змагань, який представляє ДФС в Закарпатській області, Олександр Виноградов розповів, що кінологи та їх собаки працювали у важких умовах, адже спека та вітер дуже сприяли тому, що залишений організаторами запаховий слід швидко випаровувався. В середньому вихованці кінологів витрачали на пошук всіх предметів на 800-метровому відрізку від 5 до 15 хвилин. Як пояснив суддя, головним був не час, за який проходилася дистанція, а правильність роботи на місцевості.

Заступник начальника Кінологічного центру ГУНП в Закарпатської областіДмитро Безкровний розповів, що максимальна оцінка, яку може отримати учасник – 100 балів. «Крім пошуку предметів, собаки сьогодні такожшукатимуть відстріляні гільзи та визначатимуть людину за предметом їїодягу. Кожен із цих нормативів оцінюватиметься окремо, за результатами сьогоднішніх змагань правоохоронці отримають спеціальні призи», – розповів Дмитро Безкровний.

{g}

Друга частина змагань відбудеться на стадіоні села Кам’яницяУжгородського району. Завтра, 29 вересня, там же з 9:30 проходитимутьзатримання умовного правопорушення. Після цього відбудуться загальніпідведення підсумків та оголошення результатів. Урочисте закриття змаганьзаплановано на 15:30.

 
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com