Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

МСРЦ "Дорога життя" святкує повноліття (ФОТО)

3 жовтня 2017 р., 15:41

З Днем народження!

Третього жовтня 1999 року в Ужгороді, після довгих переговорів, обговорень і дискусій був створений перший в області заклад, призначений для підтримки людей з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

{g}

Створення тодішнього «Оптиміста» ініціювали керівниця однойменного Товариства інвалідів дитинства і праці Василина Марко та лікар за освітою Олег Кириленко, яких охоче підтримали влада міста, зокрема мер Степан Сембер, і благодійники з міста-побратима Корвалліс (штат Орегон, США), в тому числі Керол Полсон. Згодом «Оптиміст» став самостійною одиницею і отримав нову назву - «Дорога життя».

З того часу минуло 18 років. Центр переживав і злети, і падіння, але стійко виносив всі негаразди, що випадали на його долю. Ставав на ноги, міцнів, завдяки багато в чому його колективу на чолі з директором Олегом Кириленком. І якщо на початку своєї діяльності в установі надавалася допомога 9-ти вихованцям, то нині - вже 80-ти.

Сьогодні Центр святкує і підбиває підсумки пройденого, зробленого і досягнутого.

Привітати іменинників в комплекс «Золота гора» приїхали найвірніші їхні друзі, і серед них: заступник Ужгородського міського голови Олександр Біляк, керівництво Товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» - Василина Марко та Любов Пчолінська, відомий підприємець Андрій Сугай, Голова наглядової ради спільного підприємства "Д'юті Фрі Трейдінг" Володимир Суліма, представник Ротарі-клубу «Ужгород-Скала» Ярослав Шафарь, і, звичайно ж, директор установи Олег Кириленко.

Святкування не було пишним і перенасиченим офіціозом. Все було тепло, затишно, по-домашньому. Дітей і дорослих вихованців пригостили різними смаколиками, перед ними виступили юні артисти з Ужгородської школи мистецтв, і вони веселилися від душі.

Саме в ці хвилини на набережній Незалежності проходить традиційний марш-Ходотон, яким діти та молодь з особливими потребами ще раз нагадують, що вони такі ж, як усі, і потребують уваги та поваги до себе від суспільства.

На фотографіях - деякі моменти святкування на «Золотій горі», а фото з маршу-ходотону додамо пізніше.

Людимила Ортутай, Ужгород.ін

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com