Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Стартувало онлайн-голосування за кращий малюнок конкурсу «Безпечна Україна»

7 жовтня 2017 р., 09:40

Розпочато онлайн-голосування, яке визначить трійку переможців конкурсу дитячого малюнку «Безпечна Україна».

Конкурс присвячений мужності українських бійців, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України. У рамках конкурсу, який проводиться до Дня захисника України, на адресу ПАТ «Закарпатгаз» надійшли роботи учнів загальноосвітніх шкіл області віком від 6 до 14 років.

Відповідно до умов конкурсу, за результатами відбіркового етапу, 20 найкращих робіт розміщені для онлайн-голосування. Автори трьох робіт, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають цінні подарунки від компанії, окрім того роботи разом із благодійною допомогою від «Закарпатгазу» будуть передані бійцям у зону проведення АТО.

Серед цінних подарунків будуть розіграні: смартфон Samsung J2, навушники та павербанки (зовнішні акумулятори). Усі інші учасники конкурсу гарантовано отримають заохочувальні подарунки.

Окрім того, під час онлайн-голосування, яке триватиме до 12 жовтня, усі охочі зможуть оглянути малюнки молодих митців у Центрі обслуговування клієнтів ПАТ «Закарпатгаз» за адресою: м. Ужгород, вул. Погорєлова, 2.

Хто стане переможцем, залежить від кожного з вас. Віддайте свій голос за автора малюнку, який вам найбільше сподобався. Для цього спочатку перегляньте усі малюнки. Ви можете проголосувати за кілька авторів, проте віддати голос за одного й того ж учасника - тільки один раз!

Підтримайте молодих митців, перейшовши за цим посиланням!


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp