Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Юрій Луценко взяв на контроль справу "Корони"

11 жовтня 2017 р., 15:41

І про це йшлося на сьогоднішньому брифінгу

Сьогодні, 11 жовтня, до Ужгорода приїхав Генпрокурор Юрій Луценко. Йшлося про порушення тячівського прокурора, про гральні автомати, а також  Генпрокурор заявив, що бере на контроль питання ужгородської "Корони", - пише Ужгород.ін.

На брифінгу в Ужгороді Генеральний прокурор Луценко, відповідаючи на питання про резонансні корупційні справи, попросив підтримки журналістів і громадськості в судах.

А на предмет справи ужгородської «Корони», пам’ятки архітектури, що стала жертвою афери, розібратися з якою дав вказівку прокурору Закарпаття Гаврилюку ще торік улітку, нарікає на затримки.

Каже: кримінальні провадження поновлені, але проблема з експертизою, тому так довго і триває справа. Зазначив: тримає її на контролі та знає, що в Ужгороді це не єдина проблемна точка з порушеннями у справі історично-архітектурної спадщини.

Разом з тим, нарікає на складність механізмів у правоохоронній та судовій сфері, яка й затягує цей процес, в тому числі брак експертів та слідчих суддів.

Відповідаючи на конкретизовані питання журналістів про справу «Корони» (котра, через безкарність винуватців відчинила «скриньку Пандори», адже тепер дехто вважає можливим нищити історично-архітектурні пам’ятки, бо ж не бачить наслідків з боку закону), Юрій Луценко пообіцяв звернутися до міністра юстиції з проханням пришвидшити експертизу, котра, своєю чергою, зробить можливим подальше розслідування, реагування і передачу справи в суд.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com