Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Тячівщині очищають Лужанку (ФОТО)

11 липня 2014 р., 20:22

Бульдозери навозили 1278 тон ґрунту.

Згідно плану виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р.Тиса у Закарпатській області на 2013-2021 роки у 2014 році та з метою захисту населеного пункту та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, створення безпечних умов життєдіяльності населення та зупинення подальшого розмиву корінного берега ріки Лужанка, Тячівське МУВГ уклало договір з Нереснянською сільською радою на виконання робіт з «Покращення екологічного стану русла річки Лужанка в верхній частині с.Нересниця Тячівського р-ну».В зв’язку з цим було влаштовано перемичку для захисту берегової лінії. Виконано робіт на загальну суму 30 тис. грн. Об’єм екскаваторних та бульдозерних робіт становить 1500 м3, перевезено ґрунту вагою 1278 тон. 

На даному об’єкті була задіяна техніка Тячівського МУВГ: бульдозер “Caterpillar”, екскаватор «Doosan» та два автомобілі Краз.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com