Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ціни на продукти крокують до європейського рівня через експорт

16 жовтня 2017 р., 09:53

Зростання цін на фрукти та овочі пояснили неврожаєм

Здорожчання продуктів в Україні відбувається через брак пропозиції та конкуренції. Адже вітчизняні виробники почали все більше орієнтуватися на закордонні ринки - там можна заробити більше і у валюті.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує покращення ситуації з цінами наступного року. Про це він запевнив в ефірі "5 каналу".

"Я в 2018 рік, що стосується цін, дивлюся більш оптимістично, ніж це було в 2017 році. Я не бачу зараз ніяких передумов до того, що щось буде зростати. У нас було зростання цін на овочі, фрукти, тому що в країні не було врожаю достатнього. Чому ще ціни піднялися? Тому, що ми стали країною-експортером, почали наше продовольство продавати за кордон і там реалізовувати за валюту", - пояснив глава уряду.

Гройсман додав, що зростання цін на свинину також пов'язане зі спалахами африканської чуми та відповідно скороченням поголів'я.

"Але зараз за живою вагою - я постійно аналізую - є зменшення ціни. Наприклад, на свинину - це сезон жовтень-листопад", - сказав Гройсман.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com