Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Два регіони Італії готують референдуми про автономію

21 жовтня 2017 р., 09:44

Ломбардія і Венето є двома найбагатшими регіонами Італії

Два найбагатших регіони Італії - Ломбардія і Венето - планують провести 22 жовтня референдуми про розширення прав своїх автономій. Як повідомляє The Local, на референдум винесуть питання, сформульоване наступним чином: "Чи хочете ви, щоб ваш регіон отримав додаткові форми автономії?"При цьому жоден з регіонів не буде розглядати питання відділення від Італії, а лише висловить думку щодо розширення повноважень місцевих органів влади.Також у провінції Беллуно в межах Венето запланований мікрореферендум, на якому жителі будуть вирішувати, чи хочуть більшої незалежності від самого регіону.Ломбардія і Венето є двома найбагатшими регіонами Італії, які виробляють 20% і 10% загального ВВП країни. Кожен з регіонів платить в Рим більше, ніж отримує в інвестиціях і послугах. Платники податків у Північній Італії скаржаться, що надмірна частина їх доходів йде в центральний уряд, який витрачає їх у бідніших регіонах на півдні.У Ломбардії проживає 10 млн чоловік, у Венето - 5 млн жителів. 

Очікується, що обидва регіони проголосують за розширення автономії. Референдуми в цих областях не матимуть юридичної сили. Згідно з конституцією Італії, будь-якому регіону дозволено виносити таке питання на референдум.Нагадаємо, 1 жовтня жителі Каталонії проголосували на референдумі про незалежність, який не визнає уряд Іспанії. За незалежність висловилися понад 90% тих, хто проголосував, проте явка ледь перевищила 40%.Влада Іспанії з самого початку попереджали, що не вважатиме результати цього голосування законними.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com