Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

11 родин загиблих військовослужбовців придбали нове житло

24 жовтня 2017 р., 16:00

Цього року

11 родин загиблих військовослужбовців та 9 інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців - учасників АТО, які стали на облік у минулому році, придбали нове житло. Грошову компенсацію на загальну суму 12,4 млн. гривень закарпатці отримали за рахунок державної субвенції, з частковим дофінансуванням з місцевих бюджетів минулоріч на суму 1,32 млн. гривень.

У 2017 році 5 сім’ям вищезазначених категорій для придбання житла Закарпаттю з державного бюджету виділено 2,4 млн. гривень, які перераховано на особові рахунки. 

2 родини (з м.Ужгород та м.Хуст) вже придбали житло на загальну суму 1,044 млн. гривень. Кошти на придбання житла ще 5 сім’ям у сумі 3,56 млн. гривень, які надійшли в область у жовтні, розподілено у Виноградівський район, а також м.Ужгород та м. Мукачево. Ці бюджетні асигнування будуть перераховані на особові рахунки отримувачів найближчим часом.
Прес-центр Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com