Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: серед кандидатів у депутати 103 чоловіка та 51 жінка

25 жовтня 2017 р., 18:41

На перших виборах до Баранинської сільської ради об'єднаної територіальній громади балотуються 103 чоловіка та 51 жінка.

Такими є результати аналізу Громадянської мережі ОПОРА гендерного складу кандидатів у депутати, висунутих місцевими організаціями політичних партій.

Так, серед 98 кандидатів, які балотуються від десяти політичних сил, 35 кандидатів – це жінки і 63 кандидати – чоловіки.

Найбільш незбалансованим за гендерною ознакою є список партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», де усі вісім кандидатів у депутати – це чоловіки.

Радикальна партія Олега Ляшка висунула 13 кандидатів у депутати, з яких вісім кандидатів – це жінки, п’ять кандидатів – чоловіки.

Кандидатами у депутати від партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» є 10 жінок та 16 чоловіків.

Крім цього, Баранинська сільська виборча комісія зареєструвала від ВО «Батьківщина» – 10 жінок та 14 чоловіків, від партії «Наш край» – три жінки та сім чоловіків, від партії «Єдиний Центр» - одну жінку та п’ять чоловіків, від Об’єднання «Самопоміч» – одну жінку та чотири чоловіка, від Аграрної партії України – одну жінку та двох чоловіків, від партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» – одну жінку та одного чоловіка. Один висуванець-чоловік балотується від партії «За життя».

Серед 56 кандидатів у депутати, які балотуються шляхом самовисування, зареєстровано 16 жінок та 40 чоловіків. Водночас, за посаду сільського голови Баранинської об’єднаної територіальної громади змагатимуться троє чоловіків та одна жінка.


За коментарями звертайтеся:

Ярослав Гулан,

координатор громадського спостереження за виборами у Закарпатській області

тел.: 0 99 031 98 62

email: jaroslav.hulan@gmail.com

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp