Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті визначили перевізників на обласних маршрутах

31 жовтня 2017 р., 14:32

31 жовтня в Закарпатській ОДА відбулося засідання обласного конкурсного комітету із визначення перевізників на 31 автобусний маршрут загального користування (внутрішньообласні маршрути).

На участь у конкурсі, оголошення про який було розміщено у газеті «Новини Закарпаття» від 30 вересня п.р, перевізники-претенденти подали 15 пакетів документів. Рішення щодо переможця конкурсу схвалювалося по кожному маршруту окремо. За результатами конкурсу на 13 об’єктах – автобусних маршрутах міжміського та приміського сполучення, які виходять за межі районів, визначено переможців: ПАТ «Ужгородське АТП-12107», ПрАТ «Виноградівське АТП-12144», ФОП Йовбак І.П., ТОВ «Ерабус», ФГ «Мирон», ФОП Довбей В.В., ФОП Бахтін А.В, ПП «ШІК-ТРАНС», ФОП Капустей Ю.Д, ФОП Железняк М.І..
Згідно з рішенням комітету, зокрема на 8 маршрутах з перевізниками укладатиметься договір на 1 рік, оскільки їх пропозиції не відповідали основним умовам - наявність транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та відповідність характеристикам основного транспортного засобу резервних автобусів. Перевізникам також рекомендовано усунути ці недоліки до укладання договору.
Крім того, конкурсний комітет вирішив оголосити повторний конкурс на ті маршрути, на які не надійшло пропозицій від перевізників.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com