Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Відзначили 65-ту річницю створення служби охорони

1 листопада 2017 р., 11:32

В управлінні поліції охорони Закарпаття відбулися урочисті заходи

У приймальній Управління поліції охорони Закарпаття виставка малюнків. На столах - експозиції технічних засобів, а в конференц-залі – людно. Тут зібралися працівники УПО і запрошені гості, адже поліція охорони відсвяткувала своє 65-річчя!

Розпочали урочисті заходи з нагородження переможців конкурсу малюнку. Голова журі конкурсу, начальник відділу кадрів, Василь Гольча подякував маленьким учасникам за участь.

- Кожного року ваші роботи все кращі та кращі, так важко обирати переможців… Дякуємо вам. Сподіваємося, що ви і надалі продовжите радувати нас своїми роботами.

Згодом діти отримали свої призи та відправилися на екскурсію до музею ГУНП Закарпаття.

Тим часом заступник начальника УПО в Закарпатській області, Сергій Лисенко висловив подяку працівникам Управління, яких нагородили з нагоди свята символічними подарунками та подяками.

- Кожен з Вас, зробив свій вагомий внесок у розвиток нашої служби щодня , дякую! На ваших плечах нелегке завдання, це і профілактика майнових злочинів, і захист людей. 65 років працює служба охорони, значить вона потрібна народу! Дяку Вам, що ви з честю працюєте,- наголосив Сергій Лисенко.Окрема подяка пролунала на адресу ветеранів, пенсіонерів. Зокрема одразу по завершенню коротких урочистостей Веніамін Дорошук, який колись очолював структуру розказав журналістам, з чого все починалося:

- Охороняли тоді об’єкти пішим маршрутом. Наряд складався з двох осіб. У всеозброєнні, в шинелі, з радіостанцією. У штаті служби охорони працювало понад 5 тисяч осіб, - каже ветеран.

У свою чергу начальник технічного відділу УПО Закарпаття Антон Зейкан розказав про оновлення технічної бази. А Сергій Лисенко повідомив, що на сьогодні під охороною Управління перебуває більше 4 тисяч об’єктів.
Управління поліції охорони в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com