Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Нацгвардії дозволили використовувати поліграф

6 листопада 2017 р., 11:02

Нацгвардія отримала шість сучасних поліграфів.Національна гвардія України (НГУ) офіційно отримала право використовувати поліграфи, повідомляє прес-служба органу.

Згідно з повідомленням, із 3 листопада введено в дію відповідну інструкцію. Документ передбачає право використовувати поліграфи під час проведення професійно-психологічних відборів кандидатів на військову службу, призначення на керівні посади, проведення службових розслідувань і перевірок.У прес-службі зазначили, що в 2017 році Нацгвардія отримала шість сучасних поліграфів, були підготовлені фахівці, які найближчим часом почнуть їх використовувати.Також зазначається, що роботу з поліграфом буде розпочато найближчим часом. Метою використання засобів є "отримання вірогідної та орієнтовною інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для з'ясування ступеня її достовірності та повноти, отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися у службово-бойовій діяльності".

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com