Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Міністр поскаржився, що в Україні занадто багато відходів

8 листопада 2017 р., 13:48

В Україні понад 1,5 млрд тонн небезпечних відходів.

Щороку в Україні утворюється 10 тонн відходів в розрахунку на одного жителя нашої країни, що в 2 рази більше від показника в країнах Європейського Союзу. Про це на засіданні уряду заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, представляючи проект Національної стратегії поводження з відходами.

"Щороку в Україні утворюється близько 10 тонн відходів на людину проти 5 тонн, як це є в країнах ЄС. Цей показник шокує ... В Україні накопичено близько 36 млрд тонн відходів, це більше 50 тис. тонн на 1 квадратний кілометр нашої держави", - сказав він.

За словами Семерака, в країні вже понад 1,5 млрд тонн небезпечних відходів.

Також він додав, що утилізується лише 30% промислових відходів і 4% побутових.

"В Україні збільшуються площі несанкціонованих звалищ. Найбільший тиск на навколишнє середовище роблять об'єкти хімічної, вугледобувної промисловості, металургії, інфраструктури і сільського господарства. Ці сектори економіки дуже повільно впроваджують технології поводження з відходами та повторного їхнього використання", - сказав міністр.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com