Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ОООРЗ проводить консультаційну зустріч з представниками митних органів

14 листопада 2017 р., 11:50

Зустріч проводиться в ужгородському офісі ОООРЗ

В Ужгороді Обласне об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" проводить консультаційну зустріч.

Робоча зустріч з представниками митних органів є логічним продовженням нещодавньої зустрічі топ-менеджерів найбільших підприємств Закарпаття, за підсумками якої великий бізнес визначив топ-10 найбільш вагомих проблем, що заважають розвитку бізнесу на Закарпатті. Серед обговорюваної проблематики представники закарпатських підприємств звернули особливу увагу на необхідність врегулювання проблем перевезення вантажів на митницях та перетину кордону в бізнес цілях.

Великі черги в зоні розмитнення вантажів, а також постійна завантаженість смуги для легкових авто на закарпатських пунктах пропуску створюють труднощі для бізнесу та, зрештою, негативно впливають на інвестиційну привабливість краю.

Сьогоднішня зустріч має на меті донести до відома уповноважених митних структур позицію закарпатського бізнесу щодо відповідної проблематики та спільно напрацювати механізмии їх вирішення.

В обговоренні беруть участь керівництво ОООРЗ, керівники та уповноважені представники Закарпатської минциці ДФС, місцевих прикордонних загонів та інших державних структур, яким підвідомчі відповідні питання, а також представники громадських бізнес-об'єднань.

Зустріч модерує голова ОООРЗ Володимир Панов.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com