Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті перебуває делегація пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки

1 грудня 2017 р., 09:25

На чолі з гендиректором Драгославом Ріба

30 листопада на Закарпаття прибула делегація пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки.

Серед членів делегації: Петр Бенеш – начальник пожежно-рятувальної служби Краю Височина; Роберт Валаль – власник підприємства «Пожежна безпека»; Катерина Свободова – начальник канцелярії гетьмана та Мартін Гіскі – член Ради Краю Височина і Самоправного міста Їглава.

{g}

Спочатку з представниками іноземної делегації провів зустріч керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак. У ході спілкування начальник обласного управління ДСНС ознайомив Драгослава Рібу з роботою оперативно-рятувальної служби в частині забезпечення пожежної, техногенної безпеки, а також заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації на території краю. У свою чергу чеські колеги поділилися своїми напрацюваннями та досвідом роботи, а також поінформували українських колег про розвиток добровільних пожежних формувань на території їхньої крани.

Далі чеські колеги вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та поклали квіти до пам’ятної стели, що знаходиться на території 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

Після цього чеська делегація відвідала окремі пожежно-рятувальні підрозділи Ужгородського та Іршавського районів.

Першим у їх списку опинився державний пожежно-рятувальний пост, що дислокується в с. В. Добронь Ужгородського району. Чеським рятувальникам продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніку, на якій працюють закарпатські вогнеборці під час ліквідації різного роду надзвичайних подій та пожеж.

У свою чергу іноземні колеги презентували доброньським рятувальникам плаваючу пожежну мотопомпу «Honda». Як розповів у ході презентації агрегату Роберт Валаль, власник підприємства «Пожежна безпека», яка провадить технічно-організаційну діяльність у області пожежної охорони для чеських пожежників, потужність даного агрегату становить 1095 літрів/хв. Її вага складає лише 25 кг. Чеські вогнеборці такі агрегати активно застосовують під час ліквідації наслідків підтоплень у населених пунктах та для забору води пожежними автоцистернами у місцях, де відсутні під’їзди пожежної техніки до природних та штучних вододжерел.

Далі чеська делегація відвідала державний пожежно-рятувальний пост у с. Довге Іршавського району, де рятувальникам подарували аналогічну мотопомпу. Приймаючи подарунок від чеських колег начальник Іршавського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Іван Мошкола подякував за допомогу іноземним колегам та повідомив, що село Довге неодноразово потерпало від паводків, і саме цей агрегат значно підвищить оперативність надання допомоги населенню під час відкачки води з підтоплених дворогосподарств тощо.

Впродовж 1 грудня чеська делегація також відвідає пожежно-рятувальні підрозділи Воловецького та Міжгірського районів, де буде знайомитися із протипожежним та цивільним захистом населення у гірських районах Закарпатської області.
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com