Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді влаштують благодійний забіг

1 грудня 2017 р., 16:30

Заради доброї мети

Марафон відбудеться 17 грудня з 11:00 до 13:00 на Площі Театральній. 

Про це організатори пишуть у мережі: "Фейсбук":

Свято святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч святий Миколай приносить дітям подарунки. Тож діти готуються звечора, чистять чобітки, пишуть записки та чемно лягають спати, щоб на ранок отримати гостинці від свого покровителя.
Діти які проживають в малозабезпечених родинах, теж чекають на подарунки. Ви можете стати святковим Миколаєм для них, допомігши цим дітям відчути тепло святкової пори!
Тому U-Run / Uzhhorod Running Club та ГО "Щасливі діти" запрошують Вас стати святковим Миколаєм та взяти участь у благодійному забігу «Пробіжи – допоможи!».
Гроші від реєстрації на одну із запропонованих бігових дистанцій, будуть направлені на подарунки для дітей з малозабезпечених родин. Нашаспільна мета, подарувати свято тим, хто сьогодні в складніших умовах.
Тож давайте разом святкувати у веселих та здорових забігах, даруючи любов своїх сердець маленьким діткам що чекають на святого Миколая
Чекаємо на Вас у неділю 17 грудня з 11:00 на пл. Театральній. Старт забігів о 12.00.
Учасники матимуть можливість обрати одну з двох дистанцій:
- забіг "Я - спортсмен": 6 км. (3 кола). Взяти участь у дистанції можуть особи віком старше 14 років. Реєстраційний внесок 80 грн.;
- забіг "Я - благодійник": 2 км. (1 коло). Реєстраційний внесок 50 грн.
Деталі маршруту за посиланням: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=fncgbtnrpvnmmfnb
Реєстрація учасників за посиланням https://goo.gl/forms/qDSgFNhrIe792SwI3
Ви отримаєте індивідуальний стартовий номер, сувенірний магнітик на згадку про забіг, гостинці від організаторів (вода/чай/кава), подарунок від святого Миколая та величезний заряд енергії і море хорошого настрою!


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com