Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород: гімназисти пішли в Міську раду (ФОТО)

5 грудня 2017 р., 18:25

Аьи побачити роботу на власні очі.

Школярів провели в сесійну залу, розсадили на місця, де працюють депутати. Заступник міського голови Василь Гомонай, який, до речі, також випускник цієї гімназії і є депутатом міської ради кількох скликань, очолював «бюджетну» комісію, розповів про роботу міської ради, ремонти вулиць, медичних закладів, садочків і шкіл, які вже зроблено і які планують з початку наступного року. Василь Васильович навів приклади, які питання вирішуються на законодавчому рівні всієї держави, а які – органами місцевого самоврядування, як розподіляються кошти, працюють прийняті міськими депутатами програми.

{g}

У школярів було чимало запитань – про безпеку в навчальних закладах, на вулицях Ужгорода, реставрацію історичних будівель. До дискусії про автобусні перевезення, долучилася і вчителька історії та права, яка супроводжувала дітей, Людмила Миронівна Петрінко.

Заступник міського голови Василь Гомонай попросив школярів долучатися до ініціатив у місті. Домовилися, що діти матимуть завдання: на офіційному сайті Ужгородської міської ради знайти депутатів зі свого мікрорайону і написати кожному звернення, що потрібно зробити на своїй вулиці чи в будинку.

Начальник відділу по роботі з депутатами і постійними комісіями Ужгородської міської ради Олеся Шевчук розповіла про систему голосування депутатів міськради і гімназисти її випробували – перебіг голосування і його результати відображалися на електронному табло.

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com