Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова»

7 грудня 2017 р., 18:01

Про це повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів».


Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки», інформують"Вікна".

Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також дивитися психоделічні відео посеред ночі. А ще — аудіо з "потойбічного світу", зазначає на своїй Facebook-сторінці Микола Кулеба.

В Україні «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва. На наступний день після зникнення дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова".

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба просить батьків звертати увагу на поведінку дітей.

Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить в мережі посеред ночі, з’являються порізи на руках.

Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї, радить Микола Кулеба. Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com